لمینت هارو Haro

لمینت Haro

از 140 سال پیش تا کنون شرکت همبرگر (صاحب امتیاز برند HARO) در طول پنج نسل، تولید کننده پیشروی کفپوش در آلمان بوده است. وقتی صحبت از کیفیت و دوام باشد، محصولات این شرکت هیچ نیازی را بی پاسخ نمی گذارند و با طیف وسیعی از محصولات در زمینه پارکت، لمینیت و کفپوش CORK، تنوع بی نظیری را برای تمام قسمت های منزل و محیط کار به ارمغان می آورند. ظاهری طبیعی و منحصر به فرد و کیفیت و تنوعی فراتر از مقیاس های مرسوم خصوصیاتی هستند که این محصولات را در سرتاسر دنیا به شهرت رسانیده اند و با داشتن آسان ترین سیستم نصب و عنوان بی صداترین کفپوش های دنیا، شاهکار برجسته ای از نوآوری و راحتی را به خریداران ارائه می دهند. وقتی به دنبال سبک، تنوع و دوام باشید، به راحتی می توانید کفپوش ایده آل خود را از این مجموعه گسترده انتخاب نمایید. شرکت آسام بنا بعنوان نماینده پخش محصولات HARO، احساسی جدید، گرم، طبیعی و زیبا را به منازل و محل کار شما هدیه می کند.

لمینت آلمانی هارو haro Germany

گواهینامه PEFC :شرکت همبرگر(صاحب امتیاز برند( Haro از آغاز سال 2004 موفق به دریافت گواهی PEFC گشته است. این گواهی مبین این است که تمام چوبی که در این محصولات استفاده شده از جنگل های تحت نظارت بدست می آید.

گواهینامه ISO 9001 :گواهی سیستم مدیریت کیفیت منطبق بر استاندارد DIN EN ISO 9001:2008 تایید کننده گردش کار درون کمپانی و همچنین کیفیت بالای محصولات کمپانی می باشد.

گواهینامه ISO 14001 :این گواهی منطبق بر استاندارد DIN EN ISO 14001:2004 تعهد محکم ما را نسبت به مدیریت زیست محیطی تصدیق Ù…ÛŒ کند.

لمینت آلمانی هارو haro Germany
vdp/FEP
شرکت همبرگر یکی از اعضای انجمن صنعت پارکت آلمان و همچنین عضو اتحادیه صنعت پارکت اروپا می باشد.
EPLF
شرکت همبرگر یکی از اعضای مؤسسین انجمن محصولات کف پوش لمینیت اروپا می باشد.
Deutscher Kork Verband
شرکت همبرگر عضو انجمن چوب پنبه آلمان می باشد.

لمینت آلمانی هارو haro Germany
Made in Germany
از آنجایی که کف پوش های با کیفیت ما با مهارت بالا (مهارتی که آلمانی ها در این مورد مشهورند) ساخته می شوند، دارای برچسب نامدار و با ارزش (Made in Germany) ساخته شده در آلمان هستند.

لمینت آلمانی هارو haro Germany
Blue Angel eco label
برچسب Blue Angel نشان دهنده سازگاری محصولات ما با محیط زیست است.

کلیه حقوق وب سایت متعلق به ULDUZ می باشد ©2016